февраль, 2018 ел
сишәмбе

Армия генералы В.Г.Маргелов  исемендәге Рязань гвардия югары һава-десант командасы училишесына сәяхәт

Кадетлар арасында хәрби-гамәли спорт төрләре буенча республика  Спартакиадасы

"Юннат - 2018"  кече яшьтәге мәктәп укучылары өчен  V төбәк фәнни-практик экология конференциясенең муниципаль этабы

КӨНДӘЛЕК ОПЕРАТИВ ҺАВА ТОРЫШЫ 2018 елның 28 февралендә Татарстан Республикасы территториясендә гадәттән тыш хәлләр барлыкка килү турында

Чирмешәнлеләрне татар эстрадасы йолдызлары, "Сәйдәш" бию ансамбле, Дилә һәм Булат Нигъмәтуллиннар, Салават Табаев концертына чакырабыз.

2018 елның 1 мартында Әлмәт шәһәре, Әминов урамы, 9а, 2нче кат, 1нче кабинет адресы буенча.

Нурлат аграр техникумы филиалы студенты Илсур Гарифуллин "Габдрахман Әпсәләмов: патриот, язучы, кеше" республика конкурсында катнашты.

Чирмешәндә кышкы балык тоту бәйгесе узды

Айрат Хәйруллин: "Беренче чиратта хәерчелек белән көрәшү һәм халыкның яшәеше турында уйларга кирәк"

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: