2017 елның 12 декабре, сишәмбе

2017 елның 23 октябреннән 5 декабренә кадәр Парламент дәресе - 2017  чарасы кысаларында, республика конкурсының муниципаль этабы узды.

Әлеге конкурска 10 мәктәптән 23 эш керде, республика этабына 1, 2 урын алучыларның эшләре җибәрелде. Муниципаль этапта җиңүчеләргә район мәгариф бүлегенең грамоталары тапшырылды.

1 - Минсафина Гүзәл, Иске Кади мәктәбенең 3 класс укучысы, укытучысы - Мотыйгуллина Рәмзия Якуп кызы;

2 - Строгонова Ника, Шешминка  мәктәбенең 3 класс укучысы, укытучысы - Небылицына  Светлана Семеновна;

3 - Газизов Алмаз, Иске Үтәмеш мәктәбенең 1 класс укучысы, укытучысы - Мингулова Фәридә  Имаметдин кызы.

Инша язучылар арасында җиңүчеләр

1 - Краснова Оксана, Ивашкино мәктәбенең 7 класс укучысы, укытучысы - Емельянова Ольга Юрьевна;

2 - Емельянова Ариадна, Ивашкино мәктәбенең 9 класс укучысы, укытучысы - Анисимов Петр Ниитович.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: