июнь, 2017 ел

"Бердәм Россия" партиясенең Чирмешән җирле бүлекчәсе

Туган як тарихы музее.

Татарстан Республикасы авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгына куәтле тракторлар сатып алу программасында катнашуга республика хуҗалыкларыннан гаризалар килә башлады

2017 елның 5-7 июлендә Татарстанда «Бөтенроссия кыр көне – 2017» күргәзмәсе узачак.

Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районында шәхси ярдәмче хуҗалык тотучылар сөтчелек юнәлешендәге мини-фермалар төзү өчен керамзит блоклар алырга мөмкин.

Чирмешән муниципаль районы мәгариф бүлеге начальнигы урынбасары Рәхимҗанова Флера Мансур кызы "Яхшы методист" гранты иясе.

2017 елның 1 июленнән  03.07.2016 № 290-ФЗ Закон нигезендә  контроль-касса техникасы яңа системада куллануга күчерелә.

"Гвардеец1" Прифолжск федераль округы спорт сәламәтләндерү лагере

Яшьләрнең ял итү үзәгендә бу атнада булачак  кинофильмнар һәм мультфильмнар афишасы.

1 июньнән авыл элемтә бүлекчәләренең эш графигына үзгәрешләр кертелгән.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: